אודות

הכירו את בן אקריש

בן אקריש

בן אקריש בוגר בית הספר למשחק בית צבי, הקים בשנת 1999 את חברת "בן אקריש – הפקות ואירועים", במגמה להפוך את האירוע שלכם, לאירוע המדובר של השנה.

את החברה הקים בן אקריש לאחר שניהל אירועים וצוותי בידור רבים ולאחר שנחשף לאירועים ומופעים מגוונים בארץ וברחבי העולם והבין כי ניתן להפיק אותם טוב יותר, באמצעות ניסיונו והיצירתיות שטבועה בו.

השרות אותו מספק בן אקריש

 

כל לקוח אשר עובד עם בן אקריש הפקות אירועים, זוכה למענה אישי ומוצר איכותי, בהתאם לצרכים, לרצונות ולתקציב אותו הגדרתם מראש, בין אם אתם גוף עסקי, חברה, ארגון, או לקוח פרטי.

צוות העובדים בחברה של בן אקריש הוא איכותי, מקצועי ומיומן, אשר ניחן ביכולות הקשבה גבוהות, הבנה ויצירתיות, כך שכל לקוח זוכה ליחס איש ומקצועי.

האירועים אותם מפיקה החברה של בן אקריש

 

חברת הפקת אירועים בן אקריש, מספקת מענה לכל אירוע בין אם זה למסיבות, חתונות, בר או בת מצווה, אירועי חברה, אירועים פרטיים, אירועי קונספט, קריוקי ועוד.

התמחות החברה נתונה בהנחיית מוסיקה , הפעלות ובניית אירועים חדשניים ומגוונים, בעלי אופי אישי והתאמה מלאה עבור כל לקוח.

היתרונות אותם מספקת חברתנו

 

הניסיון הרב אותו צברנו מאפשר לכם להפיק אירוע, תוך חופש פעולה רב ובליווי אישי וצמוד של צוות איכותי מקצועי ומיומן. אנו נלווה אתכם משלב הרעיון, דרך גיבוש הקונספט ועד הפקת האירוע הלכה למעשה.

אנו מפיקים אירועים מכל הסוגים ולכל קהלי היעד, תוך הקפדה חסרת פשרות על ייחודיות, חדשנות ויצירתיות לרבות קריוקי לאירועים, קריוקי לילדים, הפעלה לימי הולדת תוך שילוב גימיקים לאירועים, בהתאם לדרישות ולקהלי היעד.

מפיקים אירוע ומחפשים להפוך אותו לאירוע המדובר של השנה? צרו קשר ואנו נדאג לכל השאר.

ליצירת קשר עם בן אקריש: 072-245-6871