קריוקי

איך מתבצע ערב קריוקי איכותי?

 

החלטתם כי אתם רוצים לערוך ערב קריוקי בהנחיית מנחה מקצועי ולא משנה אם מדובר על יום הולדת, מסיבת גיוס, מסיבת שחרור, ערב גיבוש לעבודה או כל אירוע אחר.

קריוקי

באופן כללי, ערב קריוקי מתבצע בצורה מסוימת על מנת להבטיח את הצלחתו, שכן כמובן שהמטרה היא שהערב יהיה בלתי נשכח.

נתחיל מכך, שתמיד אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שלא כולם עולים לשיר, לרוב מביישנות. עם זאת, מנחה קריוקי מנוסה ומקצועי ידע לשבור את הקרח בצורה הנכונה שיגרום לאנשים גם מהזן הביישן לעלות על הבמה בסופו של דבר ולשיר כמו גדולים.

חשוב תמיד להזכיר כי לא מדובר על תחרות וערב קריוקי נועד לאפשר להרגיש לאנשים בקהל שהם שהם זמרים למרות שהם מזייפים. כל המטרה של הערב היא בסופו של דבר לעשות כמה שיותר כיף ושמח ולגרום לאנשים להשתחרר קצת בעזרת השירה.

בטרם מתבצע הערב עם בידורית קריוקי רצוי שתפגשו עם המנחה של הערב ותגידו לו מי הוא הקהל שצפוי להגיד במהלך הערב. מנחה טוב, ידע להכין רשימת שירים מתאימה בהתאם להנחיות שלכם והוא כמובן גם יתאם את הרשימה אתכם על מנת ליצור אי הבנות כאלו ואחרות.

באופן כללי, כאשר תזמינו מנחה מקצועי לערב שלכם, הוא סביר להניח יגיע זמן מה לפני האירוע או במועד שתקבעו עמו והוא יכין את הציוד הדרוש עבור הערב וישמיע מוסיקה מתאימה עד שכל המוזמנים של הערב יגיעו.

לאחר שכולם יגיעו תחולק הרשימה של השירים בין כולם ולכל אחד תהיה האפשרות לבחור שיר ולהעביר את בחירתו למנחה. תמיד לרוב שוברים את הקרח באמצעות "האמיצים" יותר, שכאשר הם רואים מיקרופון הם לא ממש יכולים להתאפק וישר הם רצים לשיר שכולם יראו את כישורי השירה המופלאים שלהם.

לרוב הערב מתחמם ומתחמם ובסופו של דבר נהפוך להיות לוהט ותוסס כפי שרק ערב קריוקי יכול להיות.

לקבלת פרטים: 072-245-6871