שירה בציבור

נעמי שמר..כוורת..להקות צבאיות..יזהר כהן..ארץ ישראל היפה..לכל אחד יש שיר..החוויה של השירה בציבור הניחוחות הישנים שלא יעלמו לעולם.

שירה בציבור – חגיגה ישראלית חמה בטעם אישי

אנו מתאימים את עצמנו אליכם ויוצרים ערב קסום ובלתי נשכח עם בן אקריש, בוגר בית הספר למשחק ושירה מנחה אירוע של שירה חופשית.כל השירים המוכרים לנו מכל הזמנים לכל הגילאים שירה בציבור בשילוב משחקי קהל שיצחיקו אתכם חידונים בנושאי שירה ישראלית חדשה וישנה אירוע של כייף לעלות זיכרונות מתקופות שונות של מהלך חיינו.

שירה בציבור

האירוע כולל הגברה איכותית ומקצועית המותאמת לכמות הקהל ושתיתן לכולם את האווירת הערב.מיקרופונים למי שירצה לעלות ולשיר ולהנחיה כמובן. מסך מקרן להקרין את הטקסט של השירים שירי אהבה שירי עונות, שירי ילדים, שירים ים תיכוניים, שירי נוסטלגיה, שירים לכל המינים, שירים על אהבת הארץ ושירים של התחלה חדשה. שירה בציבור לכל מטרה: ימי הולדת, מסיבות הפתעה, יום נישואים, ערב חברה, ערב פרטי, להקות זמר, ארגונים או סתם סיבה למסיבה או חגיגה.
החלק בשירה בציבור שלוקח אותנו אחורה בזמן ובלי שנרגיש. מתחילים להזכר ברגעים קסומים שמעלים תמונות ממהלך חיינו. שירה ספונטנית מרגשת מצחיקה, שמפעילה את כל השרירים כי שירה בציבור שורפת קלוריות.

לצד השירה בציבור יש ברשותינו רפרטואר השירים של הזמר העברי כמו בתקופות שישיית גשר הירקון, הדודאים, פוליקר, גידי גוב, אתניקס, תיסלם, אייל גולן, שרית חדד ועוד.

שירה בציבור
אנו מתאימים את עצמנו אילכם ולסגנון הפרטי שתבחרו במעל האירוע.
יחד עם זאת יש אפשרות לשלב ריקודי עם, מוזיקה קלאסית, רוקנרול והן מוזיקה המודרנית עכשוית שמלווה אותנו היום.

במידה ותרצו יש אפשרות להוסיף צבע וניחוח נוסף של זמרת, נגן פסנתר מקצועי, סקסופון או כלי תיפוף. הפעילות כוללת מנחה מקצועי,הגברה,מקרן+מסך.

משך הפעילות כ 45 דקות.

תוכן הפעילות: מנחה אדר אשתר (אח של…).
משחקי תחרויות שירה וידע בתחום המוסיקה הישראלית. פעילות של הומור, תחרותיות, גיבוש ובידור.
יש אפשרות להוסיף תקליטן ולהמשיך עם משחקי קהל.

לפרטים נוספים: 072-245-6871

נושאים קשורים