קריוקי לימי הולדת

קריוקי לימי הולדת – אטרקציה בכל גיל

קריוקי לימי הולדת

יום הולדת יש רק פעם בשנה ועל כן ההשקעה צריכה להיות גדולה.

לא כל אדם יודע כיצד להפוך את יום הולדתו ליום המיוחד בשנה, (יום אותו כל חבריו ומכריו יזכרו), אלא אם הוא פגש את בן אקריש, אשר מפעיל קריוקי לימי הולדת.

יום הולדת בכל גיל הוא יום מיוחד, והמופלא בקריוקי, הוא האפשרות להתאימו לכל אירוע, בכל גיל ועבור כל קהל יעד.

קריוקי לילדים ביום ההולדת

 

מוסיקה הייתה מאז ומעולם תחום עניין עבור רבים ובכל גיל.
מגוון האטרקציות שניתן לשלב ביום ההולדת הן רבות ומגוונות ועל מנת להתאים את האטרקציה המתאימה ליום ההולדת שלכם, יש להיערך לכך בהתאם.

הבחירה האולטימטיבית אשר חוסכת זמן רב בהכנת יום ההולדת (לרבות חיפוש ובחירת האטרקציה) היא קריוקי ליום הולדת של בן אקריש הפקות ואירועים.

דווקא בשל העובדה שתוכניות טלוויזיה רבות משודרות בפריים טיים ונוגעות בשירה, לרבות כוכב נולד ודה וויס, ילדים מתחברים לקריוקי ושמחים לשלב אותו ביום הולדתם.

אירוע קריוקי לילדים מותאם על ידי בן אקריש בהתאם לצרכים ולקהל היעד והוא מצליח להפוך כל אירוע למוצלח ותוסס, כזה שהילדים מדברים עליו עוד ימים רבים לאחר שהסתיים בהפסקות בית הספר.

קריוקי לימי הולדת בעבר אל מול ההווה

קריוקי לימי הולדת

אם בעבר קריוקי נתפס אצל מרבית הילדים כאירוע משעמם, אשר השתייך רק לדור השלישי והרביעי, הרי שכיום ילדים אוהבים בערבי הקריוקי לפזז שירים ישראלים רבים, מסגנונות מגוונים, לרבות מזרחית, רוק ישראלי ואף שירים בלועזית בהם יפגינו את מיומנותם ושליטתם בשיר.

בעבר נהגו להפיק ערבי קריוקי על גבי מסכים קטנים בליווי פלייבק ושירונים ואילו כיום מספק בן אקריש מכשור טכנולוגי מרהיב, מקצועי ומרשים להפקת קריוקי לימי הולדת לרבות מסכי ענק, מערכת הגברה מתקדמת ומגוון שירים נרחב.

הגשימו לילד חלום

 

אם גם ילדכם עתיד לחגוג יום הולדת בקרוב ואתם רוצים לשמח אותו ולהפיק עבורו אירוע תוסס ומהנה, צרו קשר עם בן אקריש הפקות אירועים, הפגישו איתו את ילדיכם ואפשרו להם לבחור את השירים ואת אווירת האירוע .

למפעיל קריוקי לימי הולדת חייבת להיות גישה לילדיכם, על מנת לבנות את רשימת השירים המועדפת עליו ועל מנת להצליח להעביר את המיקרופון בין כל המשתתפים, לשם אירוע מוצלח ללא פשרות.

מפעיל קריוקי לילדים חייב להיות בעל ניסיון ומקצועיות, על מנת שיצליח להפעיל את הילדים שפעמים רבות מתביישים ונבוכים.

צרו קשר עוד היום עם בן אקריש – מפעיל קריוקי מקצועי לימי הולדת לכל הגילאים.

 

לקבלת פרטים נוספים אודות קריוקי לימי הולדת: 072-245-6871

נושאים קשורים