קריוקי לאירועים

קריוקי לאירועים אצל בן אקריש

קריוקי לאירועים

מחפשים להפיק אירוע אשר יותיר חותם בקרב כל המוזמנים? מעוניינים בחוויה בלתי נשכחת באירוע הפרטי אותו אתם מפיקים? בן אקריש הפקות ואירועים כאן לשרותכם.

אטרקציה לאירוע היא אולי הדרישה הגבוהה ביותר בימינו ועל כן ימי קריוקי לאירועים הפכו לפופולאריים מאוד בעידן הנוכחי.

כשכל החברים מחפשים להעביר ערב תוסס ומשמח יחדיו, אין ספק שקריוקי יצליח למלא אחר כל הדרישות וכולכם תצליחו לפרוק אנרגיות ולשיר ללא חשש, גם הביישנים מבינכם.

יתרונות הקריוקי לערב המושלם

 

הנאה – הסיבה המהותית בשלה אתם מפיקים אירוע, היא לגרום לכל החברים לעבודה, או החברים לחיים הפרטים ליהנות ולשמוח. באמצעות קריוקי לאירועים, תצליחו להרים ערב רווי בהנאה , והומור אשר יסייעו לחיזוק הקשרים והאינטראקציה בין כל הנוכחים.

כל עוד תפקידו את הערב בידי חברות הפקת אירועים מקצועיות, הרי שמובטחת לכם הנאה וערב תוסס ומענג. הצלחת האירוע תלויה בכם, בבחירת החברה שתנחה את האירוע ובמוזמנים שיגיעו אליו.

יציאה מהשגרה – ערב קריוקי מאפשר לכם ולכל המוזמנים לצאת מהשגרה העמוסה אותה אתם חווים.
במרבית האירועים בהם אתם לוקחים חלק, הקהל הוא פאסיבי וכל מה שהוא עושה זה לרקוד על רחבת הריקודים, מאידך בערבי קריוקי, אתם יכולים לקחת חלק מהותי בהצלחת האירוע ולהיות אקטיביים הן בבחירת השירים והן בשירתם.

שירים מכל הסגנונות והמינים – אם בעידן הקודם מרבית משירי הקריוקי היו של ארץ ישראל היפה, הרי שבעידן הנוכחי שירי קריוקי נבחרים על פי טעמכם האישי, בין אם זה מסגנונות הרוק הישראלי, שירי מזרחית ואף שירים לועזיים.

מתאים לכל קהלי יעד – ערב קריוקי מתאים לכל קהל יעד מכל המינים וטווחים הגילאים, לרבות גיל הזהב, ילדים, בוגרי צבא או במהלך השרות, אוכלוסיה בוגרת ומבוגרת כאחד ועוד.
בן אקריש מניסיונו רב השנים, משכיל להתאים את השירים לקהל היעד המדובר ומדרבן את כולם לעלות אל הבמה, גם אם זיופים רבים יושמעו במהלך השירים. מומלץ לנסות גם מסעדות לאירועים קטנים.

עלות – אחד החששות באירועים גדולים, היא העלות אותה סופג בעל האירוע. ערב קריוקי אומנם עתיד לעלות לכם, אך בן אקריש מגיע עם הציוד המתקדם והמשוכלל ביותר ומפיק עבורכם ערב בלתי נשכח, כך שבמקרה זה יכולה העלות להשתלם ואך להיות זניחה.

האירועים בהם לוקח בן אקריש חלק

קריוקי לאירועים

אם אתם עומדים בפתחו של אירוע משמח ואתם שוקלים לשלב בו קריוקי, קחו בחשבון כי בן אקריש הפקות אירועים לוקחים חלק באירועים הבאים:
קריוקי לימי הולדת לכל הגילאים
• בר או בת מצווה
• חינה
• חתונה
• מסיבת רווקים או רווקות
• ערבי גיבוש מסיבות ועוד

צרו קשר: 050-7532627

נושאים קשורים