ערבי קריוקי

ערבי קריוקי מיוחדים בהנחיית בן אקריש

ערבי קריוקי

קריוקי הוא פעילות חברתית מגבשת, מרגש ותוססת, אשר ממלא אחר מספר מטרות אותן הגדרת לעצמכם מבעוד מועד.

ערב קריוקי מאפשר לקהלי יעד שונים לפרוק אנרגיה ומתחים שנצברים במהלך השנה וליצור אוויר חיובית, נעימה ומבדרת.

ערבי קריוקי ניתן להוציא אל הפועל לקבוצת חברים, קריוקי לימי הולדת, קריוקי לחברות או עסקים ועוד.

נסו ולו לרגע אחד לדמיין את מנכ"ל החברה עולה לשיר את השיר בו הוא בחר, ותוך כדי שירה הוא מזייף ומשתטה, הרי שמנקודה זו התפוגג מעט הדיסטנס ועובדי החברה יחושו הזדהות, מה שיחזק את הקשר ויגרום לעובדים להרגיש טוב יותר גם במהלך שגרת היום יום בחברה.

קריוקי בעידן הנוכחי לעומת השנים שעברו

 

אם בעידן הקודם על מנת לערוך ערב קריוקי נאלצתם להמציא קלטת וידיאו עם מילים ושירונים, הרי שכיום מדובר בציוד משוכלל ומתקדם באופן מהותי.

מערכת הקריוקי כוללת מסכי פלזמה, או מסכי ענק שעל גביהם מופיעות מילות השיר , המערכת המתקדמת ברשות בן אקריש תכלול פלייבקים מדויקים, כך שכל הנוכחים בערב יוכלו ליהנות באופן יוצא מגד הרגיל, ולהבדיל משנים עברו בהן הושמעו בעיקר שירים של ארץ ישראל היפה והפורחת, הרי שכיום ברשימת השמעת הקריוקי, ניתן לפצוח הן בשירים עבריים והן בשירים לועזיים.

קריוקי עצמאי או קריוקי של בן אקריש

 

לעולם תישאר ההתלבטות המקובלת האם נכון לכם לארגן ערב קריוקי בכוחות עצמכם, או שמא נכון יותר להזמין את בן אקריש הפקות ואירועים לערוך ערבי קריוקי מקצועיים.

ערבי קריוקי

אם אתם מעוניינים להפיק ערבי קריוקי סוחפים ומהנים, הרי שעדיף שאת הערב ינחה בעל מקצוע איכותי, מיומן ובעל ניסיון רב בהפעלת קריוקי.

לאור הניסיון הרב שצבר בן אקריש במהלך הקריירה הענפה שלו, הוא משכיל להתאים עצמו לקהלי יעד מגוונים ולאווירה הרצויה במהלך הערב אותו אתם מארגנים.

עוד על מנת שכל הנוכחים יהיו מרוצים מהאירוע ואתם כמארגנים תזכו לתשבחות רבות, צלצלו עוד היום לבן אקריש והתחילו לקטוף את השירים.

בן אקריש מפעיל ערבי קריוקי בכל רחבי הארץ לקהלי יעד מגוונים, בעל ניסיון של שנים רבות בתחום לרבות ניהול אירועים מסוגים שונים.

 

 פנו אליי כדי להרים לכם את ערב הקריוקי שתכננתם 050-7532627

נושאים קשורים