מה צריך לבדוק לפני שמזמינים מפעיל קריוקי

הערב הגדול שלכם מגיע, בין אם זוהי מסיבת יום הולדת, מפגש חברים שלא ראיתם הרבה זמן, או עוד ערב מהנה עם כל יקירכם והחלטת להזמין קריוקי לאירוע על מנת שהוא יהיה מוצלח.
דבר ראשון, עשיתם נכון שבחרתם דווקא באופציה של קריוקי, משום שכל עוד בחרתם מפעיל קריוקי איכותי ומקצועי, הרי שהערב אותו אתם מארגנים יהיה מוצלח ללא כל פשרה.
זכרו כי כמו בכל תחום, ישנם בעלי מקצוע רבים אשר מתחרים על אותו פלח שוק, ועל כן עליכם לבחור את בעל המקצוע האיכותי והמיומן ביותר, על מנת למנוע אי אלו תקלות שנובעות מחוסר מקצועיות.

מה חשוב לבחון לפני שמזמינים מפעיל קריוקי

 

אם בחרתם להפיק ערב שכולו או חלקו יורכב מקריוקי, כדאי שתבחרו במפעיל הראוי והנכון, על מנת שלא תכנסו למצב בו הערב יורד לטמיון.
אם כך, מה שחשוב מעבר לכל דבר לבדוק הוא את הפרמטרים הבאים:
מכשור – בעידן הטכנולוגי של ימינו, אין משתמשים מפעילי הקריוקי במכשור ישן לרבות, וידיאו ושירונים כנהוג בעידנים הקודמים, אלא נוהגים בעלי המקצוע המנוסים להשתמש בציוד מתקדם יותר ועל כן חשוב לבחון עם איזה ציוד מגיע בעל המקצוע איתו אתם מנהלים משא ומתן.
בחנו אילו מסכים יש למפעיל, איזה מיקרופונים , מערכת הגברה יש לו ועוד. כל עוד הציוד הוא מתקדם אתם יכולים להיות רגועים ולהמשיך לבחון את יתר הפרמטרים.
רשימת שירים – כיום להבדיל משנים עברו אנשים לא נוהגים לשיר רק את שירי ארץ ישראל היפה במהלך הערב, ועל כן חשוב שתבדקו כי למפעיל יש את מגוון המוסיקה אותה אתם אוהבים, בין אם זוהי מוסיקה ישראלית ובין אם זוהי מוסיקה לועזית מכל סגנון.
חלק מהאורחים שלכם ישמחו לשיר שירים במזרחית, אחרים יעדיפו דווקא רוק ישראלי, ולשם כך בחרו רק במפעיל אשר לו מוסיקה מגוונת.

מה חשוב לבדוק במפעיל שלא קשור לציוד

 

נכון שלציוד של מפעיל קריוקי יש חשיבות נעלה אך עליכם לבחון גם את המפעיל עצמו בהתאם למספר קריטריונים מגוונים לרבות:
וותק – וותק הוא אחד הקריטריונים המהותיים, משום שהוא מצביע על הצלחת המפעיל. ככל שהוא שורד זמן רב יותר בתעשייה הזו, כך ניתן לומר שהוא גם מצליח בה. וותק עוד מרמז לכם שלמפעיל יש ניסיון לא מבוטל וסביר להניח שהוא יצליח להרים גם את הערב שלכם על הרגליים.
מקצועיות – מקצועיות בעבודתו של המפעיל היא חשובה לאין שיעור, משום שאם הוא לא יהיה מקצועי הערב עלול להיכשל, אך אם הוא יהיה מקצועי בהתאם לציפיותיכם, הערב יכול להיות מוצלח אולי אפילו יותר ממה שחשבתם או דמיינתם.
יחסי אנוש – יחסי אנוש הם קריטריון לא מבוטל, משום שהמפעיל בא במגע עם אורחי האירוע שלכם ועל כן חשוב שהוא ידע לרקום איתם את האינטראקציה הנכונה.

נושאים קשורים