כיצד להתכונן לפגישה שלכם עם התקליטן

האירוע שלכם עומד לצאת לדרך ואתם ערוכים לכך ומצאתם כבר את כל בעלי המקצוע הנדרשים לשם הצלחתו וכל שנותר לכם הוא לערוך מפגש עם התקליטן שיהיה מופקד על רחבת הריקודים?
קחו לעצמכם רגע וגבשו את כל המחשבות ואת כל הדרישות שלכם מהתקליטן, משום שפגישה עימו בטרם יוצא האירוע אל הדרך היא חשובה לאין שיעור.
פגישה עם תקליטן במרכז, היא זו שתכריע בסופו של יום את איכות הביצוע שלו, הן ברמה הטכנית, והן ברמת בחירת השירים.
על מנת שתדעו כיצד להתכונן לפגישה, ועל מנת שתגיעו אליה מוכנים, ערכנו עבורכם מספר טיפים חשובים בהם כדאי לכם להיעזר.

מה חשוב לבדוק עם התקליטן

קבעתם פגישה עם תקליטן במרכז ואתם עומדים לפגוש אותו בימים או בשעות הקרובות? התכוננו לבחון איתו את הדברים הבאים, על מנת שתגיעו מוכנים.
צוות נילווה – הרבה מהתקליטנים מגיעים לאירוע עם צוות אשר מסייע להם בערב החשוב שלכם, ועל כן בחנו את המקצועיות של הצוות אשר מגיע עימו, ודאגו לוודא כי הוא לא חוסך בעלויות ומביא איתו נערים שהקשר בינם ובין תקליטנות הוא מקרי בהחלט.

אטרקציות נוספות – היום תקליטן לא רק משמיע לרוקדים ברחבה מוסיקה להנאתם, כיום צריך התקליטן להפעיל את האורחים ולגרום לאירוע שלכם להיות מוצלח. חשוב שתזכרו כי לתקליטן חשיבות גדולה מאוד בהצלחת האירוע, וכל עוד הוא מקצועי, כך יראה האירוע שלכם ולהפך.
שאלו אותו אילו אטרקציות קיימות ברשותו ומה היתרון של כל אטרקציה, שימו לב כי רבים בוחרים להביא לאירוע זוהרים ומשרוקיות, אך יש עוד אטרקציות רבות ומגוונות ועל כן חשוב לבחון זאת עם התקליטן בטרם עת.

ציוד – חלק מאולמות או גני האירועים מספקים עבור התקליטן עמדה, אך ישנם מקומות אחרים שהתקליטן צריך להביא איתו את כל הציוד הנדרש ועל כן בדקו איזה ציוד יש לו.
שימו לב במה הוא מחזיק לרבות מערכת השמע, מיקרופונים, רמקולים, מפיץ עשן ועוד. לא לכל התקליטנים יש ציוד זהה ועל כן חשוב שתבדקו כי הציוד שלו מקצועי.
בנוסף עליכם לבדוק כי הציוד נראה טוב מבחינה אסטטית, על מנת שלא יפגע בעיצוב האולם או גן האירועים שלכם.

רשימת שירים

אחד הפרמטרים החשובים ביותר אותם עליכם לוודא עם תקליטן במרכז בבואכם לפגוש אותו, הם השירים אותם הוא ישמיע באירוע ועל כן עליכם להיערך לכך בהתאם.
לתקליטנים הטובים והמקצועיים, יש מגוון רחב של מוסיקה, אך לעיתים דווקא שירים אותם אתם רוצים לשמוע לא יהיו ברשימת ההשמעה שלו, אלא אם הכנתם אותם מבעוד מועד.
תקליטן על פי רוב יאפיין איתכם את קהל המוזמנים לאירוע, את הסגנון המוסיקלי אותו אתם מעדיפים לשמוע ועוד. בנוסף במפגש עימו, תבחרו את שיר הכניסה לאולם, את שיר ריקוד הסלואו שלכם ועל כן חשבו על כך מבעוד מועד.

נושאים קשורים