איך לשיר נכון בערב קריוקי

ערב קריוקיהקריוקי התחיל ביפן, אך מהר מאוד הוא התחיל להיות פופולארי גם במדינות שונות ברחבי העולם. כיום, ערב קריוקי הוא אחד מהפעילויות המהנות ביותר ואנשים רבים שוכרים את שירותיה של חברה מקצועית אשר מארגנת ערבים אלו מ- א' עד ת'. מאמר זה ידריך אתכם כיצד לשיר בצורה נכונה בערב קריוקי.

ערב קריוקי- מה זה אומר

 

בשנים האחרונות, כמות האנשים המזמינים את שירותיה של חברת אירועים בעלת ניסיון בהפקות ערבי קריוקי, הולכת וגדלה. קריוקי הוא בילוי חברתי אשר יכול להיעשות בכל חלל ולכל קהל יעד.
כאן קהל המוזמנים יהפכו לזמרים לערב אחד. כאן כל אחד מהקהל יכול להתנדב ולשיר או שמנחה האירוע הוא זה שיבחר את המתנדבים. ערכת הקריוקי מתבצע על משטח מוגבה לפני קהל מוזמנים. הוא יתבצע באמצעות מיקרופון, פלייבק (ליווי מוזיקלי/ פסקול) של שיר מוכר המתנגן ברקע והקרנה של מילות השיר וזאת על מנת שהזמר יוכל לשיר אותו בצורה מקצועית וכן שהקהל יוכל להשתתף בשירה.

ערב קריוקי- כיצד שרים בצורה נכונה?

 

רבים נרתעים לעלות על הבמה ולהתחיל לשיר וזאת משום שהם טוענים כי אין להם ניסיון קודם בערבי קריוקי וכי הם אינם יודעים מהי הצורה הנכונה ביותר לשיר בערב זה. ראשית, חשוב לדעת כי ערב זה מיועד לחובבנים ולא לזמרים מקצועיים וכל אחד אשר שר עד כה במקלחת, יכול לשיר כעת מול קהל ולא לחוש מאוים, שכן הוא יודע כי חבריו גם הם זמרים "חובבנים" וגם תורם יגיע. לכן, זה הזמן להגשים את החלום הגדול ולצאת מהמקלחת אל במת חובבי הזמרה של הקריוקי.
אם אתם מעוניינים לדעת מה עושים כאשר מגיעים אל הבמה, ההוראות הן פשוטות:
• נוחות- עלו על הבמה ובחרו את המיקום הנוח לכם ביותר.
• ציוד- קחו את המיקרופון וודאו כי הוא תקין. אם מדובר במיקרופון עומד, וודאו כי גובהו נוח לכם ואם לא, סדרו אותו בהתאם.
• מילים ושירה- אם אינכם בטוחים כי אתם יודעים את המילים של השיר, אל דאגה, מולכם ימוקם אקרן עליו יופיעו כל מילות השיר. התזמון של כל המילים יסומן בצורה ברורה. לפעמים המילים יסומנו על ידי צבע אשר ישתנה בהתאם למוזיקה ופעמים אחרות על ידי כדור אשר מקפץ מעל המילה המתאימה.

ערב קריוקי- נכון או לא נכון

 

שירה היא אחד הדברים המהנים ביותר וביצירות אמנות רבות וזרמים שונים ביהדות, השירה והשמחה מתוארים כתרופת הפלא לשחרור מתחים ולחיים מאושרים. כאשר אתם מוזמנים אל ערב קריוקי ומהססים לעלות על הבמה ולהתחיל לשיר, זכרו כי אין נכון או לא נכון בשירה.
הערב מיועד לכם, חובבי שירה אשר מעוניינים לשמוח ולשיר ולכן אין זה משנה איך תשירו, העיקר הוא שתיהנו.

צרו קשר לפרטים נוספים: 072-245-6871

נושאים קשורים