אטרקציות לאירועים

קרנבל

 הרקדנים מקבלים את פני הקהל בכניסה בתלבושות מושכות עין עד להגעת כל האורחים לאירוע.רקדניות ברזילאיות בתלבושות עשירות העשויות מפייטים ונוצות הרוקדות בקבלת הפנים ומחלקות שרשראות פרחים \ מוזגות שתייה דרום אמריקאית ( בשיתוף הבר )

מייצגים

פסליי אנוש בדמות פרפריות צובעות את רקע האולם בתנועות סוחפות

הרכב מוסיקלי

ההרכב המוסיקלי לטיני הינו בנויי ממספר נגנים שביניהם: נגן גיטרה אקוסטית עם 7 מיתרים, בסיסת, מתופף וזמרת עם דילים לסטנד אפ או קייטרינג טבעוני לאירועים מיוחדים.

מופע קפואירה

אומנות הלחימה הברזילאית המשלבת גמישות, ריקוד, מוזיקה ואקרובאטיקה ברמה גבוהה. המופע מבוצע ע"י רקדנים ברזילאים מקצועיים המופיעים בתלבושות ברזילאיות מקוריות.(מינימום שני גברים)

סלסה

במקצב לטיני מופיעים זוג רקדנים באימפרוביזציה במופע מהפנט המשלב בין סגנונות הסלסה השונים (L.A, סלסה קובנית, קולומביאנית, רואדה ועוד). זוג הרקדנים המקצועיים מופיע בתלבושות תואמות.

אוריאנטל

מופע קלאסי של ריקוד מיצרי בשילוב של ריקודי בטן והיפ הופ, רקדנים ורקדניות בתלבושות זהות מלווים רקדנית בטן בשילוב דינאמי מדהים. המופע משלב אלמנטים של אש וברייקדאנס שמלהיבים את הקהל ומיד בסוף המופע הרקדנים מושכים את הקהל לריקודים.

ריקודי בטן

הרקדנים רוקדים עם הקהל מוסיקה מזרחית ומפעילים אותו בהתאם.

 פריסטייל

הרקדנים רוקדים עם הקהל מוסיקה מכל הסגנונות עם תלבושות שונות.

מתופפים

להקת תופים ברזילאית מקצועית, אשר מפעילה את הקהל בשעת הריקודים ו/או ארוחות הביניים בשיתוף עם רקדנים. צוות הלהקה עסק במקצוע בברזיל זמן רב וכך רכשו את המיומנות והניסיון הדרוש על מנת ליצור את המופע המושלם.

מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים ללא הגבלת כמות, איכות תמונה משובחת במיוחד, כולל למינציה לשימור צבעי התמונה לאורך זמן, וגם ברמה גבוהה ביותר.

מומלץ לחגוג גם בר מצווה בהרצליה.

נושאים קשורים